ITERIOS Travel API (ITAPI)

Функції пошуку та бронювання турів, що легко вбудовуються в будь-який існуючий сайт

Повноцінний пошук турів з можливістю бронювання

За допомогою ITERIOS Travel API можна легко додати функції пошуку турів від провідних туроператорів України майже до будь-якого веб сайту. Актуальна інформація (наявність, ціни), відображення деталізації турів та можливість бронювання обраних турів, дозволять організувати повний цикл надання туристичних послуг на вашому сайті, використовуючи його стиль і дизайн. Без будь-якого посилання на ITERIOS, для відвідувачів це буде мати вигляд на 100% функціональності вашого сайту.

Просте підключення API-методів до сайту

Підключення займає пару днів з врахуванням створення сторінки пошуку (або інтеграції методів ITAPI у вже існуючу сторінку) та налаштування фільтрів. Результати пошуку повертаються у зручному форматі json, включаючи url для бронювання турів, відібраних туристами на сайті. Url містить посилання на сайти відповідних туроператорів, тому менеджеру після того, як він отримав замовлення від туриста на сайті, достатньо зробити лише кілька кліків для завершення бронювання на боці оператора.

Оплата по факту

Схема оплати враховує фактичну кількість запитів, що виконані відвідувачами сайту (туристами) з використанням методів ITERIOS Travel API за попередній період. Дуже зручно як для новостворених сайтів так і демократично для ресурсів з великою кількістю відвідувачів. Період відраховується щомісячно з дати початку користування ITAPI.

Документація, тестові логіни, підтримка

Всі API-методи, що надаються, мають онлайн документацію, так само — як і формат результатів запитів. На сайті підтримки є вся документація щодо підключення ITAPI: https://support.iterios.com/ru/doc/itapi/.

На додаток до основного логіну надається тестовий для перевірки роботи пошуку ITAPI та відображення результатів. Співробітники ITERIOS з радістю нададуть відповідь на питання за їх наявності.

Додавання нових туроператорів без жодної правки з вашого боку

Одного разу підключений ITAPI не потребує жодних змін на вашому сайті у подальшому для додавання нових туроператорів до переліку доступних від ITERIOS. Команда ITERIOS регулярно інформує про додання нових туроператорів до системи пошуку та бронювання турів.

Спробуйте всі можливості ITAPI прямо зараз!
Спробувати безкоштовно