ITERIOS Travel Agent (ITA)

Online-cистема для турагенцій та їх мереж. CRM, пошук і бронювання турпослуг, direct маркетинг.

ITERIOS Travel Agent забезпечує повний цикл роботи турагенції

Інструменти для пошуку туристів

 • Готові до використання системні та ті, що налаштовуються довільно, шаблони Email розсилок
 • Виконання Sms розсилок вручну або автоматично за заданим розкладом

Швидкий пошук та підбір найкращої пропозиції

 • Пошук та бронювання турів від провідних туроператорів
 • Зручний плагін для пошуку турів прямо на сайтах туроператорів
 • Легке створення ефективних комерційних пропозицій, відправка їх туристам та відслідковування статусів

Підвищення эфективності продажів

 • Воронка продажів, прогнозування угод
 • Облік запитів від туристів та готових заявок на туроператорів
 • Автоматична генерація та відправка документів
 • Гнучка система сповіщень (як співробітників турагенції, так і туристів), постановка задач

Утримання туристів та повторні продажі

 • Врахування вподобань туристів для створення ефективних пропозицій
 • Автоматичне нагадування туристам (з можливістю дублювання повідомлень співробітникам турагенції)
 • Захист і управління доступом до бази даних туристів
Спробуйте всі можливості ITA прямо зараз!
Спробувати безкоштовно

Інструменти для пошуку туристів

Завдяки ITERIOS Travel Agent у турагенції завжди будуть на озброєнні ефективні інструменти залучення туристів. Зокрема, універсальне рішення по створенню і атоматизації проведення email та sms розсилок дозволить надсилати персоніфіковані та яскраві повідомлення потенційним клієнтам. Сам процес займає лічені хвилини, незалежно від кількості отримувачів. Сегментування контактів дозволить ще більше покращити результативність.

Email розсилка

Спеціалізована туристична email розсилка зі зручним редактором власних шаблонів повідомлень та попередньо створеними шаблонами, вже готовими до використання. Цей сервіс дозволить швидко та якісно підготувати унікальні та оригінальні email для залучення клієнтів, розіслати їх масово або за певними вибірками, відразу або у певний день та час.

Sms розсилка

Sms розсилка є одним з найдієвіших інструментів реклами на туристичному ринку. ITERIOS Travel Agent дозволить турагенції легко розсилати масові sms від свого імені прямо з системи. Більш того — автоматизувати їх відправку у подальшому.

Сегментація

Сегментація контактів — одна з найпотужніших функцій CRM. Після внесення контактів туристів до системи, вона автоматично розподіляє їх по сегментам. Це дозволяє відправляти кожне з повідомлень не всім, а лише цільовій аудиторії, що підвищує конверсію розсилки. Як зазвичай, є можливість використовувати наявні системні сегменти або створювати власні.

Пошук та підбір найкращої пропозиції

Можливість швидко та легко знайти туристичний продукт, що повністю відповідає вимогам туриста, за допомогою сучасного пошуковика з 100% актуальністю результатів, та відправити комерційну пропозиції у кілька кліків.

Пошук турів

Універсальний пошуковик, що дозволяє підібрати тури від провідних туроператорів, з багатьма фільтрами та врахуванням наявності місць/номерів, з 100% актуальністю інформації щодо ціни.

Комерційна пропозиція у 2 кліки

Можливість створювати та відправляти стилізовану комерційну пропозицію з готовим набором турів у кілька кліків прямо на етапі формування запиту від туриста. По email, sms або за допомогою унікального веб-посилання. Оперативна статистика щодо отриманих/переглянутих комерційних пропозицій туристами.

Плагін пошуку турів на сайтах туроператорів

Для пошуку турів прямо на сайтах туроператорів створено зручний плагін, що дозволяє швидко перейти на сайт потрібного туроператора, виконати там пошук, додаючи до корзини цікаві пропозиції, і перенести їх в ITA прямо в запит туриста одним кліком. Не треба більше зберігати окремо адреси сайтів туроператорів, логіни та паролі до них.

Підвищення эфективності продажів

З ITERIOS Travel Agent легко покращити ефективність продажів своєї турагенції. Швидкий підбір турів згідно запитів туриста, миттєве формування комерційних пропозицій, просте оформлення заявок на туроператорів. Зручне внесення та контроль платежів: як від туриста, так і туроператору, включаючи врахування курсових різниць. При цьому всі необхідні документи генеруються автоматично, а повний набір сповіщень не дозволить пропустити будь-яку важливу подію в турагенції.

Облік запитів від туристів

Реєстр всіх запитів від туристів (нових / в роботі / відпрацьованих) з функціями фільтрації, відстеження статусів, переводу в заявку на туроператора при продажі. Зручне створення нового запиту, можливість швидкого додавання кількох пропозицій в один запит прямо з пошуку турпослуг, відправка стилізованої комерційної пропозиції в кілька кліків.

Реєстр заявок на туроператорів

Заявку можна створити з будь-якого розділу системи, а також — з пошуку ITA, з карточки туриста та автоматично при закритті відповідного запиту туриста. Заявка містить наступні основні блоки інформації:
— Послуги
— Турист(и)
— Платежі
— Договори та документи
— Відгуки
Робота з заявкою проходить кілька етапів: В роботі, В очікуванні відгука, Продано, Скасовано. З карточки заявки можна створювати задачі та нагадування по поточній заявці, а також — робити нотатки.

Автоматична генерація та відправка документів

При формуванні заявок на туроператора є можливість створити супутні документи в один дотик. Всі дані турагенції, тероператора та туристів по заявці будуть автоматично вставлені до обраного шаблону.

Гнучка система сповіщень

Можливість отримувати повідомлення різними каналами комунікацій (email, sms) майже для будь-якої події: по задачам між співробітниками турагенції, по даним щодо запитів та заявок, включаючи їх статуси, по даним туристів (дати відправлення та прибуття, дні народження, терміни дії паспортів та віз, тощо). Це дозволяє ніколи не пропустити жодну з важливих подій навіть за умови відсутності доступу до системи. Є доступним налаштування автоматичних сповіщень і для туристів.

Утримання туристів та повторні продажі

За допомогою ITERIOS Travel Agent можливо ефективно утримувати туристів для розвитку довгострокових відносин з ними, здійснення повторних продажів. Завдяки наявності під рукою детальної інформації щодо вподобань туристів, їх інтересах та особливостях відпочинку, базу туристів легко сегментувати і створювати пропозиції, що влучають точно у ціль. Аналітика результативності розсилок дозволяє їх покращувати в подальшому і досягати результатів навіть тим, хто до цього ніколи не займався direct marketing професійно. Персональні email та sms листування зберігаються в історії комунікацій з туристом, що допомагає швидко «пригадати», про що йшла мова, навіть якщо до цього з туристом спілкувався інший менеджер.

Врахування вподобань туристів для створення ефективних пропозицій

В ITERIOS Travel Agent зберігається вся інформація про туриста: головна інформація у карточці контакту (разом з історією комунікацій та статистикою розсилок), вподобання та інтереси туриста — в запитах та заявках, а також — в нотатках і коментарях до них. Всі ці дані допомагають турагенції спілкуватись з туристом змістовно та предметно, що підвищує кількість повторних продажів.

Автоматичні нагадування туристам

Email чи sms — будь-яким з цих каналів система може автоматично нагадувати туристам за такі важливі події, як закінчення терміну візи чи паспорту, наближення дати вильоту, не кажучи вже про день народження туриста. За бажанням, сповіщення можуть бути продубльовані і відповідальним співробітникам турагенції.

Захист і управління доступом до бази даних туристів

Вся інформація в системі зберігається у зашифрованому вигляді на серверах дата центрів Німеччини. Можливість у директора одноосібно керувати доступами своїх співробітників до бази туристів турагенції захистить її від можливих витіків. Це те, що завжди потрібно турагенції і актуально для ефективної роботи.

Спробуйте всі можливості ITA прямо зараз!
Спробувати безкоштовно