Розумні тарифи для туристичних компаній будь-якого розміру

Пробний період (14 днів) дозволяє повною мірою ознайомитись з кожним з продуктів ITERIOS.

ITERIOS Travel Agent (ITA)

Online cистема для туристичних агенцій. Пошук та бронювання.
Тестовий період 14 днів.

Basic
від $20/міс
 • Користувачів 3
 • Кількість email, в місяць 300
 • Дисковий простір 3 GB
Спробувати безкоштовно
Standard
від $29/міс
 • Користувачів 5
 • Кількість email, в місяць 500
 • Дисковий простір 5 GB
Спробувати безкоштовно
Pro
від $37/міс
 • Користувачів 10
 • Кількість email, в місяць 1000
 • Дисковий простір 10 GB
Спробувати безкоштовно

Ціни вказані в грн на день публікації, актуальний курс дивіться в розділі "Рахунки і платежі" на етапі оплати.

ITERIOS Travel API (ITAPI)

Функції пошуку турів (видача переліку, відображення деталізації) та їх бронювання, що легко та швидко можуть бути додані до будь-якого існуючого сайту.

Запитів / добу (в середньому за місяць)
 • 0 - 999
 • За кожні додаткові 1 000
 • За кожен over limit запит
Грн / міс
 • 812
 • 532
 • 0.70

Важлива інформація про тарифікацію

Тарифікація послуг

Плата за користування ITERIOS Travel Agent стягується щомісячно з дати реєстрації (активації акаунта) або дати переходу до нового тарифу, за виключенням тарифу Trial, що надається безкоштовно терміном 14 діб.
По закінченню чергового місяця (періода тарифікації), система автоматично зніме з поточного балансу суму, що дорівнює вартості діючого тарифу за користування ITA у наступному періоді. Якщо на поточному балансі буде недостатньо коштів, доступ до акаунту буде обмежений. Аналогічно буде обмежений доступ до акаунту після завершення терміну тарифа Trial, якщо на рахунку недостатньо коштів для його автоматичної зміни на платний тариф.
У разі придбання тарифу на рік, період тарифікації становить 1 рік, і наступну плату за користування буде стянуто через 1 рік. Облік використання пакетних послуг, що входять до тарифу (таких як email, sms, інше), і додатково замовлених послуг виконується щомісячно і залежить від дати останньої зміни тарифу.

Зміна тарифу

Переходи між тарифами — не обмежені і можуть виконуватись у будь-який момент довільну кількість разів за наявності достатніх коштів на балансі, без залежності від сплати за місяць чи за рік.
Під час зміни тарифу на рахунок акаунта буде автоматично зараховано залишок за невикористані календарні дні у тому тарифі, який був до зміни. З рахунку буде стягнуто сплату за новий тариф, і буде встановлено новий термін його дії.

Сплата послуг

Сплата за користування ITERIOS Travel Agent відбувається автоматично (по завершенню кожного періоду тарифікації) за наступний період — тобто як передплата. Процес відбувається шляхом атоматичного списання суми з поточного балансу акаунта.
Поповнити баланс можна у будь-який момент банківською карткою онлайн або банківським платежом через рахунок-фактуру. Сплата за додаткові послуги виконується шляхом списання їх вартості з поточного балансу акаунту по факту їх підключення.

Поточний баланс

По кожному з продуктів ITERIOS відображується поточний тариф, період його дії, поточний баланс, а також облік використання пакетних та додаткових послуг. Це дозволяє орієнтуватись в тарифікації і заздалегідь підготуватись до сплати послуг на наступний період.
Поточний баланс відображує наявність коштів, що можуть бути використані як для сплати за тариф у наступному періоді, так і для замовлення додаткових послуг. ITERIOS радить мати на балансі суму, що дорівнює або перевищує вартість поточного тарифу.

Договір, рахунки, акти

Під час реєстрації в ITERIOS, кожна компанія погоджується з договором оферти. На додаток може бути підписано шаблоний договір про надання послуг. Для цього достатньо звернутись на адресу sales@iterios.com, якщо цей момент не було обумовлено під час реєстрації. Шаблон від імені ТОВ «Тревел Текнолоджи Леб» буде надіслано електроною поштою. Його треба роздрукувати та підписати у 2-х примірниках, які надіслати звичайним листом на адресу ITERIOS. Один з примірників, підписаний всіма сторонами, буде надіслано назад.
Для сплати банківським платежом рахунок-фактуру можна зформувати у будь-який момент прямо в ITA. Реквізити рахунку-фактури бажано зберегти, тому що вони будуть використані у подальшому після закінчення поточного білінгового періоду для створення акту.
Акт приймання-передачі послуг також формується системою автоматично прямо в ITA від імені ТОВ «Тревел Текнолоджи Леб».

Додаткові послуги

Додаткові послуги можуть бути замовлені у будь-який момент прямо на сайті ITERIOS або будь-яким каналом служби підтримки за наявності достатніх коштів на поточному балансі.
Послуги активуються на постійній умові. Ті послуги, що залежать від лічільників обліку, будуть нараховані щомісячно, допоки не надійде замовлення на їх відключення (лист у довільній формі на support@iterios.com). Дата їх нарахування прив’язана до початку періоду тарифікації продукту.
Послуги, що не були використані, включаючи додаткові, не переносяться до нового періоду тарифікації. Якщо у поточному тарифі також є послуги, що були ще й замовлені як додаткові, їх об’єм (кількість) сумується.

Вартість оновлень

Всі оновлення продуктів виконуються безкоштовно. Фінансові відносини регулюються виключно вартістю тарифів для кожного з продуктів та вартістю додатково замовлених послуг.